ژ 1-6

حتما شنیده اید که آشپزخانه، قلب یک خانه است. این جمله می تواند نشان دهنده ی این باشد که مسئله ی مهم تغذیه و آشپزی در این مکان تامین می شود که به صورت مستقیم مرتبط با سلامتی انسان است، به همین جهت به لوازم خانگی برقی و دستگاه های مختلف برای تهیه و تدارک انواع غذاها نیاز است که باید در نهایت دقت خریداری شوند؛ زیرا این دستگاه ها در مدل های زیاد و از برندهای متعدد تولید شده اند.

ژ 1-7

خرید از بازار لوازم خانگی یکی از سخت‌ترین عملیات خرید است! این‌جا دنیایی از برندها، مارک‌ها، اصطلاحات تخصصی و فنی، آپشن‌های گیج‌کننده و تقلبات عجیب و غریب وجود دارد. البته در این میان آپشن ها و مشخصات فنی و اصطلاحات تخصصی دستاویز خوبی شده است تا بسیاری از فروشندگان با طرح اعداد و ارقام نجومی و نسبت دادن آن به عملکرد وسیله مورد نظر مشتری را فریب دهند.

ژ 1-8

ال جی یکی از برند‌های مشهور کره‌ای است. این برند در ایران طرفدار زیادی دارد. برند ال جی در سال ۱۹۴۷ توسط این هوی کو ساخته شده است. شما با خرید محصولات ال جی احساس پشیمانی نخواهید کرد. اما احتیاط شرط عقل است. اگر شما قصد خرید دارید لوازم خانگی خود را از ال جی خریداری کنید، به شما پیشنهاد می‌کنیم مقاله زیر را بخوانید. مطالب زیر راهنمای خرید محصولات ال جی است.